Teenindus / Varuosad ja lisavarustus

Volkswageni originaalvaruosad

Meie esindusest saab kohapealt osta või tellida enamlevinud Volkswageni originaalvaruosi. Kui garantiitöö käigus tuleb varuosa välja vahetada, kasutame alati originaalvaruosa.

Miks valida originaalvaruosad?

  • Välja töötatud spetsiaalselt Volkswageni mudelitele tootjatehase kvaliteetnormide järgi.
  • Originaalvaruosadele kehtib 2-aastane garantii juhul kui töö teostab Møller Auto või meie poolt aktsepteeritud remonditöökoda.
  • Tagab auto kestva jõudluse ja kütuse kokkuhoiu. 
  • Aitab säilitada auto kõrget turuväärtust.
<p>Volkswageni <strong>originaalvaruosad</strong></p>

Economy pakkumine kuni -30%

Volkswageni legendaarne kvaliteet, kuid seda kuni 30% soodsamalt, koos paigaldusega. Viis aastat ja vanematele Volkswagenitele saad Economy varuosad 15 – 30% soodsamalt ning kõikidelt hooldus ja remonttöödelt soodustus -19%.

<p>Economy pakkumine <strong>kuni -30%</strong></p>

Taastatud varuosad

Vahetades kulunud detaili saate taastatud varuosa keskmiselt 40% soodsamalt. Ka pärast kulumist säilitavad paljud varuosad väärtusliku materjali ja energia, mida saab taaskasutada. Me hoolitseme keskkonna eest ja anname võimaluse vähendada remonttööde kulutusi.

<p>Taastatud <strong>varuosad</strong></p>

Classic varuosad

Varuosad klassikalistele Volkswagenitele, mis on vanemad kui 15 aastat. Neid hindavad Volkswageni austajad, kes restaureerivad oma vana sõidukit, et säilitada auto kordumatus, unikaalsus ja omapärane ilu.

<p>Classic <strong>varuosad</strong></p>

Rehvid ja veljed

Rehvide ja velgede valik on lai ning erinevatel mudelitel on erinevad omadused. Kas otsid naastudega, lamellidega, madala turvisega, laiu, kitsaid, lume-, vihma-, talve- või vähendatud veeretakistusega rehve?  Igal juhul on oluline valida rehvid, mis tagavad ohutu sõidu. Rehv on ainus kokkupuutepunkt teepinnaga ja määrav pidurdusmaa seisukohast.

Meil on lai valik konkurentsivõimeliste hindadega talve- ja suverehve firmadelt, Goodyear, Sava, Nokian, Continental ja Michelin.

Et Sinu Volkswagen sõidaks nagu Volkswagen, küsi soovitusi parimate rehvide leidmiseks meie varuosade teeninduskonsultandilt, helistades numbrile 6 808 109.

SÕIDUAUTODE REHVIDE HINNAKIRI

TARBESÕIDUKITE REHVIDE HINNAKIRI

 

Rehvihotell - Sinu rehvide kodu.

Hoiusta oma rehvid koos velgedega meie rehvihotellis. Me garanteerime Sinu rehvidele spetsiaalsed hoiustamise tingimused ning oleme alati valmis, et leida Sulle sobiv aeg rehvivahetuseks. 

Küsi lisa meie teeninduse konsultantidelt.

 

<p>Rehvid ja <strong>veljed</strong></p>

Lisavarustus ja elustiilitooted

Lisavarustus rõhutab mudeli disaini ja suurendab mugavust. Pakume just Sinu autole sobilikku originaal-lisavarustust -  katuseraamid, transpordiboksid, jalgrattahoidjad, haakekonksud, pakiruumi võrgud, laste turvatoolid, põrandamatid, lisasoojendused jpm. Tutvu lisavarustuse kataloogiga ja tee oma valik siin  

Lisaks on Volkswagenil saadaval lai valik elustiilitooteid ja kingitusi kaubamärgi austajatele. Tee oma valik siin

<p>Lisavarustus ja <strong>elustiilitooted</strong></p>

Varuosade ja lisavarustuse tellimine

Varuosade, keredetailide või lisavarustuse tellimisaeg on 2-14 päeva. Väga spetsiifilise varuosa või lisavarustuse tellimisaeg võib olla pikem. Oled kodus, tööl, puhkusel või suvilas ja vajad varuosa. Telli varuosa ukselt uksele kulleriga. Tellimusi aitavad teha varuosade müügikonsultandid.  

<p>Varuosade ja <strong>lisavarustuse tellimine</strong></p>

Varuosad

Tel.: +372 6 808 109
E-post: ylemiste@moller.ee