Ettevõttest

Ettevõttest

Møller Auto Ülemiste on ametlik Volkswageni sõidu- ja tarbeautode müügi- ja teeninduskeskus, mis avas uksed 2005. Teeninduskeskuses teostame hooldus- ja remonttöid, diagnostikat; müüme varuosasid ja lisavarustust; pakume autopesu- ja autorendi teenust. Uue auto soetamisel oleme valmis tagasi ostma kliendi kasutatud auto. Seega müüme ka kasutatud autosid. Lisaks oleme ametlik Škoda teeninduspartner.

Meie esinduses töötavad koolitatud ja pikaajalise kogemusega oma ala asjatundjad, kes igapäevaselt annavad oma panuse selle nimel, et pakkuda klientidele parimat ostukogemust ja teenindust. 

Baltikumis on meil ühtne ja tugev diilervõrgustik, mis koosneb 14 edasimüüjast, neist neli Eestis: kaks Tallinnas, üks Pärnus ja üks Jõhvis. 

Møller Auto Ülemiste kuulub Põhjamaade suurimasse, enam kui 80. aastase tegevuskogemusega Norra automüügi pereettevõttesse Møller Mobility Group. Møller Mobility Group tegeleb Volkswagen, Škoda ja Audi impordi, jaemüügi, hoolduse ja finantseerimisega. Meie automüügi esindused asuvad Norras, Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus, kus 68 edasimüüja juures töötab rohkem kui 4300 oma ala asjatundjat. 
Volkswagen on mainekas ja tarbijate seas hinnatud kvaliteet autobränd. Volkswagenit tuntakse kui liidrit innovatiivsete tehnoloogiliste lahenduste, turvalisuse ja keskkonnasäästlikkuse alal. Meie mudelivalikus on autosid igale maitsele ja erinevas hinnaklassis. 

Ajalugu:
2012. a - ettevõtte uueks nimeks sai Møller Auto Ülemiste.
2011. a - liitusime Norra pereettevõttega MøllerGruppen, mis täna kannab nime Møller Mobility Group.
2010. a - alustasime Škoda teeninduspartnerina.
2005. a - alustas tööd Saksa Auto AS Ülemiste Volkswageni müügi- ja teeninduskeskus.